Open menu Close menu

Słowo do przyjaciół ANG

Artur Nowak-Gocławski Artur Nowak-Gocławski
członek Spółdzielni, prezes zarządu

Los nam przyniósł rzeczywistość, o której większość z nas jeszcze niedawno myślała jak o scenariuszu filmu o przyszłości. Przyszło nam zamykać podsumowanie roku 2019 w czasie, w którym efekt naszej pracy, efekt Waszej pracy zawisł na włosku. Wydaje się w momencie zamykania tego raportu, że najgorsze mamy za sobą, że zrobiliśmy wszyscy, co należy, byśmy mieli szanse na przetrwanie.

Odnaleźliśmy się w nowej normalności i zaczęliśmy myśleć o tym, że jutro jest przyszłość. Jako ANG mamy nadzieję, że uda nam się kontynuować naszą drogę, że to, co udało nam się zrobić w 2019 roku i przez poprzednie lata, pozwoliło na stworzenie wartościowej, pożytecznej i efektywnej firmy, przed którą wiele nowych możliwości. Szczególnie że zapoczątkowany w 2019 roku proces przekształcenia spółdzielni w spółkę pracowniczą został szczęśliwie zakończony w 2020 roku, a wieloletnie myślenie o zrównoważonym i zaangażowanym społecznie przyniosło w I połowie 2020 roku wyjątkowe wyróżnienie w postaci certyfikatu B Corp.

Bardzo Wam dziękuję za współpracę z nami. Jesteście współautorami wszystkiego, co dobre nas spotkało w 2019 roku. Zapraszam do naszego rocznego raportu, który jest skromniejszy niż zwykle, ponieważ uznaliśmy, że czas, w którym żyjemy, jest szczególny i wielkie podsumowania, nawet tego, co dobre, zostawimy na czas większego spokoju.

Wszystkiego dobrego, Artur Nowak-Gocławski

O Spółdzielni
Dobry rok